fbpx

Kas ir KKS LAKRS KS?

Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība LAKRS KS ir fizisko personu un arodbiedrības LAKRS brīvprātīga apvienība, kura izveidota 2002.gadā un kurā apvienojas arodbiedrības LAKRS biedri. Mēs esam apvienojušies un izveidojuši oficiālu organizāciju, kur drošā vietā uzglabāt naudu un pret mēreniem procentiem viens otram piešķirtu aizdevumus.

Šī ir demokrātiski pārvaldīta organizācija, kurā biedri ir gan īpašnieki, gan pakalpojumu saņēmēji un paši lemj par krājaizdevu sabiedrības darbību.

Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, efektīvi izlietojot savus līdzekļus veikt ilgtermiņa uzlabojumus saviem dzīves apstākļiem, ko nevar izdarīt viens cilvēks, tas parasti ir pa spēkam cilvēku grupai.

Darbības moto – NE PEĻŅAI, NE LABDARĪBAI, BET PAKALPOJUMIEM!

Par kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedru var kļūt jebkurš pilngadīgs, rīcībspējīgs Sabiedrisko pakalpojumu darbinieku arodbiedrības LAKRS biedrs, kurš piekrīt kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības statūtiem.

Lai iestātos krājaizdevu sabiedrībā ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un LAKRS biedra karte, jāaizpilda iestāšanās iesniegums un jāsamaksā 24.23 eiro (14.23 eiro pamatpaja un 10 eiro iestāšanās nauda).

Iestāšanās noguldījumu un aizdevumu noteikumi ir pieejami pie arodorganizācijas priekšsēdētāja darba vietā vai arodbiedrības centrālajā birojā.

Adrese: Rīgā, Bruņinieku ielā 29/31 – 503.
Mob.tālr. uzziņām un konsultācijai: 26391408;
e-pasts: kkslakrs@lakrs.lv (Iveta Flesnere).

Iesniegums par iestāšanos
Iesniegums kredīta saņemšanai
Galvojums
Aizdevumu likmes salīdzināšanai
Norādījumi aizdevuma dokumentu aizpildīšanai