«

Par Delfi publikāciju

25.09.2019  09:09 Jaunumi Nav komentāru

“Top 10: NVO, kas saņēmušas vislielākos ziedojumus un dotācijas”,
kura tika publicēta 2019. gada 23. septembrī portālā www.defi.lv

Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība LAKRS izsaka nožēlu par interneta portālā www.delfi.lv sniegto informāciju publiskajā telpā, nepārliecinoties par informācijas patiesumu, nesazinoties ar arodbiedrības LAKRS Jēkabpils RC.

Arodbiedrības LAKRS Jēkabpils reģionālā centra vadītāja R. Mazulāne sniedza informāciju par to, ka kļūda radusies gada pārskatā, norādot gada pārskatā summas ar diviem cipariem aiz komata.

Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrības LAKRS Jēkabpils RC  ieņēmumi no biedra naudas, iestāšanās naudas un citām gadskārtējām iemaksām sastāda nevis 2,78 milj.eiro kā minēts portālā, bet gan 27770,96 eiro. Šī informācija kā pielikums VID tika iesniegta kopā ar gada pārskatu gada sākumā. Ja VID būtu salīdzinājis šos divus dokumentus, tad šāds pārpratums nebūtu radies.

Uz doto brīdi VID iesniegts iesniegums anulēt kļūdainos datus un uzrādīt faktiskos (kas noapaļoti bez cipariem aiz komata un kas pievienots pielikumā).

Arodbiedrības LAKRS Jēkabpils reģionālā centra vadītāja R. Mazulāne  arī ir lūgusi portālam www.delfi.lv kļūdaino informāciju atsaukt, taču tas varētu notikt tikai pēc VID datu bāzē publiski pieejamās informācijas korekcijas.